خرید عمده تخمه کدو خوی

خرید عمده تخمه کدو خوی بازار داغ و پر رونقی دارد. تخمه کدو همان طور که از نامش پیداست از کدو بدست می آید. این محصول به صورت دانه های کوچک می باشد اما سرشار از انواع مواد مغذی می باشد. به طوری که شما می توانید با مصرف این محصول چربی های مفید، منیزیم و روی مورد نیاز بدن خود را تامین کنید.

خرید عمده تخمه کدو خوی

طریقه مصرف تخمه کدو

طریقه مصرف تخمه کدو

طریقه مصرف تخمه کدو آجیلی به دو صورت خام و بو داده می باشد. در واقع طرز استفاده از این محصول چندان مهم نیست بلکه بهره مندی از خاصیت های آن مهم می باشد. که از این خاصیت ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • این محصول دارای روی می باشد و مصرف آن می تواند به رفع جوش و آکنه صورت کمک فراوانی کند.
  • تخمه کدو دارای ویتامین آ و روی می باشد و مصرف آن می تواند برای درمان زخم ها مفید باشد.
  • تخمه کدو دارای اسید های چرب اشباع نشده، پتاسیم، ویتامین B2 و فولات می باشد.
  • برای از بین بردن چروک پوست و داشتن پوستی جوان باید از این محصول استفاده کنیم.
  • مصرف این محصول می تواند باعث کاهش اشتها و لاغری شود.
  • این محصول منبع آهن می باشد و برای رفع کم خونی خانم های باردار مفید است.
  • برای افزایش باروری مردان و بالا بردن اسپرم و تقویت آن باید از این محصول مصرف شود.

فروش کلی تخمه کدو در خوی

فروش کلی تخمه کدو در خوی

فروش کلی تخمه کدو در خوی با بالاترین کیفیت و قیمت انجام می شود. این محصول به دلیل که این دارای منیزیم می باشد. می تواند به کنترل قند و تنظیم آن کمک کند. برای کاهش فشار خون و کلسترول بی نظیر می باشد علت این امر به خاطر وجود روی، آنتی اکسیدان، منیزیوم می باشد. ما با مصرف این محصول می توانیم از جمع شدن سموم در کلیه جلوگیری کنیم. که این می تواند به نوبه خودش از سنگ کلیه هم پیشگیری کند.

تخمه کدو دارای آنتی اکسیدان و چربی های مفید می باشد و مصرف آن می تواند از کبد چرب پیشگیری کند. کسانی که دچار اسید معده و ریفلاکس معده هستند باید از این محصول استفاده کنند.

تخم کدو هم از کدو حلوا که تخمه کدو حلوایی نام دارد هم از کدوی تنبل بدست می آید. کدو تنبل رنگ نارنجی دارد ولی کدو حلوا رنگ زرد و یا نارنجی دارد. طبع این محصول سرد می باشد. از نظر خاصیت این دو نمونه هیچ گونه تفاوتی ندارند.

فروش تخمه کدو به صورت بسته بندی و فله ای با بهترین کیفیت انجام می شود. کارشناسان تغذیه توصیه می کنند بدنسازان همیشه از این محصول استفاده کنند.