خرید عمده مغز تخمه نمکی فله ای

مغز تخمه ها به شکل های مختلفی تولید می شوند، مغز تخمه نمکی در بسته بندی های مختلف و متنوع عرضه می شود، در خرید و فروش عمده این محصول به صورت فله ای نیز ارائه می گردد.
تخمه ها انواع و اقسام مختلفی دارند هر کدام از آن ها مصرف کنندگان خاص خود را جذب می کنند، تخمه های ایرانی همچون تخمه آفتابگردان، کدو و هندوانه در مقادیر عمده خرید و فروش می شوند، تولید مغز تخمه با استفاده از تخمه های ایرانی و تخمه های خارجی صورت می گیرد.

مغز تخمه نمکی

مغز تخمه نمکی تولید شده

تولید مغز تخمه توسط دستگاه های صنعتی انجام می شود، بعد از تولید این محصول به شکل های متنوعی وارد بازار می شود، مغز تخمه های نمکی نمونه ای بارز از این محصول می باشند که مخاطبان زیادی نیز دارد، همان طور که می دانید تخمه ها عموما دارای مقداری چربی هستند، این امر باعث شده است، نمکی شدن آن ها باعث خوش خوراک تر شدن آن ها شود.
مغز تخمه های نمکی در بسته بندی هایی با طراحی های شیک و زیبا در مقادیری متفاوت عرضه می شوند، برند های مختلفی عرضه کننده بسته بندی مغز تخمه نمکی هستند، مزمز یکی از معروف ترین آن ها می باشد که در بازار نیز به خوبی شناخته شده است.
در خرید عمده امکان عرضه مغز تخمه ها به صورت فله ای نیز فراهم می باشد که در بسته های بسیار بزرگ متناسب با سفارش مشتری انجام می شود.
منبع: بازار آجیل و خشکبار ایران