صادرات مغز تخمه مخلوط مزمز

صادرات مغز تخمه های مخلوط شده در بسته بندی های شیک با طراحی زیبا به کشور های خارجی انجام می شود. مزمز تولید کننده نوعی از مغز تخمه مخلوط شده می باشد که در ادامه به معرفی آن نیز پرداخته شده است.
تولید برخی از محصولات غذایی بستگی به هنر و خلاقیتی دارد که برای آن به کار برده می شود، تخمه ها در میزان مختلف در ایران تولید می شوند، در کنار این که مقادیر مورد نیاز نیز از کشور های تولید کننده دیگر تامین می شود. وجود تخمه های مختلف باعث شده است بتوان از آن ها به شکل های مختلفی استفاده نمود.
تولیدات مختلف و متنوعی با مغز تخمه ها بوجود آمده اند که موجبات خرسندی مصرف کنندگان را فراهم آورده اند. مغز تخمه ها هر کدام طعم و مزه متفاوتی دارند که ترکیب آن ها نیز با هم خوشایند می باشد.

مغز تخمه مخلوط

مغز تخمه های مخلوط شده

یکی از محصولاتی که تولید می شود، مغز تخمه مخلوط شده می باشد که از انواع و اقسام مغز تخمه های تولید شده، استفاده می شود. این محصولات به صورت فله و یا در بسته بندی های مختلف عرضه می شود، شکل عرضه محصول به سفارش مشتریان بستگی خواهد داشت.
مزمز تولید کننده ترکیبی خاص از مغز تخمه ها می باشد که آن را در بسته بندی های تقریبا کوچک برای استفاده تنقلاتی در هر مکان و موقعیتی عرضه می نماید. مغز سه تخمه مزمز را عموما دوستداران این محصولات می شناسند. مغز تخمه مخلوط شده علاوه بر توزیع در بازار داخلی به صورت صادرات در بازار های خارجی نیز تامین می شوند.
منبع: بازار آجیل و خشکبار ایران