فروش ارزان تخمه آفتابگردان طعم دار

 تخمه آفتابگردان از تخمه های محبوبی بوده که خواص درمانی زیادی خواهد داشت و از این رو افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را خواهند داشت.

و اما برای این که این تخمه ها مطلوب تر گردند، برای مصرف آن ها را بو داده و طعم دار خواهند کرد. 

و با توجه به محبوبیت این محصول، مرکز فروش تخمه آفتابگردان طعم دار، اقدام به فروش ارزان قیمت این محصولات خواهند کرد.

فروش ارزان تخمه آفتابگردان طعم دار

طرز تهیه تخمه آفتابگردان طعم دار

طرز تهیه تخمه آفتابگردان طعم دار تخمه آفتابگردان از نمونه تخمه های مقوی و پرطرفداری بوده که به عنوان یکی از گزینه های مناسب به منظور تنقلات و میان وعده های غذایی محسوب خواهد شد.

البته تخمه های آفتابگردان را معمولا به صورت بو داده و طعم دار استفاده می نمایند تا در زمان استفاده مطبوع تر گردد و در مجموع می توان گفت که تخمه های آفتابگردان بو داده طعم دار، نسبت به نمونه های خام این محصول، محبوبیت بیشتری داشته و حتی تخمه های طعم دار بو داده را می توان مدت زمان بیشتری نسبت به تخمه های خام نگه داری نمود.

 برای طعم دار کردن این محصولات لازم است که آن ها را بو دهیم و در زمان بو دادن آن ها را طعم دار نماییم.

معمولا برای طعم دار کردن تخمه های آفتابگردان از موادی چون نمک، آبلیمو، فلفل، گلپر، سرکه و غیره استفاده خواهند کرد.

و اما طرز تهیه تخمه شور آفتابگردان، به این صورت است که در ابتدا آن ها را با آب سرد شسته و خشک نماییم.

پس از خشک شدن در زمان بو دادن تخمه نصف استکان آب، نمک و یک قاشق غذا خوری آبلیمو را اضافه کرده و بر روی حرارت ملایم قرار خواهیم داد تا در حین تفت دادن، آب اضافه ای که به منظور طعم دار کردن تخمه به آن اضافه نموده ایم، تبخیر گردد.

پس از تبخیر آب، تخمه شروع به تفت داده شدن کرده و به این ترتیب تخمه را بو خواهیم داد.

هم چنین برای طعم دار کردن تخمه های آفتابگردان در مزه های دیگر، می توان در کنار نمک از گل پر و یا فلفل استفاده نموده و یا برای تولید تخمه آفتابگردان سرکه ای به جای آبلیمو از سرکه استفاده کرد و پس از آن مراحل ذکر شده مربوط به بو دادن تخمه ها را انجام داد.

سفارش عمده تخمه آفتابگردان

سفارش عمده تخمه آفتابگردان تخمه آفتابگردان از نمونه تخمه های پرطرفداری بوده که از تنوع بالایی برخوردار می باشد. به گونه ای که بخش عظیمی از بازار خرید و فروش خشکبار، به معاملات تخمه آفتابگردان اختصاص یافته است.

از این رو در خواست کنندگان این محصول، بیشتر به سفارش عمده تخمه آفتابگردان پرداخته و در این راستا حجم عظیمی از آن به فروش خواهد رسید.