آیا تخمه آفتابگردان سیاه عمده با قیمت مناسبتری عرضه می شود؟

یکی از اقلام خوراکی بسیار جذاب در تمام جهان تخمه آفتابگردان می باشد که سالانه مصرف بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است. عوامل مختلفی در قیمت روز تخمه آفتابگردان تاثیر گذار هستند که آن عوامل عبارتند از: طعم، کیفیت، اندازه، بسته بندی و پوسته یا مغز بودن می باشد.

بنابراین برای تعیین قیمت روز تخمه آفتابگردان نمی توان یک قیمت ثابت در نطر گرفت. از آنجایی که از تخمه آفتابگردان برای روغن گیری نیز استفاده می شود، بنابراین هرچه تخمه روغنی تر باشد به طبع آن قیمتش نیز بالاتر است. برای مشاهده مقاله های بیشتر با مجموعه آراد برندینگ همراه باشید.

تخمه آفتابگردان سیاه

مصرف تخمه آفتابگردان سیاه خطر ابتلا به مرگ و میر را در افرادی که بیماری قلبی و عروقی دارند کاهش می دهد. این محصول از فیبر بسیار زیادی برخوردار است و مصرف اندک آن باعث سیری و کاهش اشتها می شود؛ همچنین برای افرادی که دچار بیماری های عصبی و استرسی می باشند بسیار مفید می باشد. این تخمه لذیذ و خوش مزه از گیاه گل آفتابگردان به عمل می آید که از طعم و عطر خوبی برخوردار است.

این محصول تنوع ظاهری بسیار زیادی را دارد. مصرف تخمه آفتابگردان برای کسانی که ورزش های بدن سازی و سنگین انجام می دهند بسیار مفید است چرا که چربی موجود در این تخمه بسیار سالم می باشد.

تخمه آفتابگردان عمده

تخمه آفتابگردان را پس از اینکه از مزارع کشاورزی جمع آوری کردند به کارخانه های بوجاری انتقال می دهند و آن ها را تمیز می کنند. تاجران و بازرگانان و کسبه میدان خشکبار این محصولات را به قیمت عمده از کشاورزان خریداری می کنند و آن ها را به کارخانجات سورتینگ، شورکاری و بسته بندی می برند و بعد از اتمام کار این محصولات را به شهرستان های سراسر کشور و میدان خشکبار و انبار ها می آورند و به قیمت عمده بنا به درخواست و سفارش مشتری عرضه می کنند.

در ضمن قیمت تخمه آفتابگردان عمده وقتی مستقیم از خود کشاورزان تهیه شود خیلی به صرفه خواهد بود و در نتیجه سود دهی قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.