آیا قیمت تخمه آفتابگردان گلپر شور کاهش یافت؟

اگر به فکر استفاده از یک تنقلات سالم و فوق العاده هستید به شما توصیه می کنیم که استفاده از تخمه و مغز آفتاب گردان و به ویژه تخمه آفتابگردان گلپر را فراموش نکنید. مغز تخمه آفتابگردان شور نمکی مخلوط از جمله تنقلات و میان وعده هایی است که می توانید به راحتی مورد استفاده قرار دهید و از طعم و مزه ی بی نظیر آن لذت ببرید، یک خوراکی مقوی باعث افزایش طول عمر شده و از ورود مواد مضر به بدن جلوگیری می کند و جایگزین مناسبی برای چیپس و پفک می باشد. مجموعه آراد برندینگ شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت می کند.

تخمه آفتابگردان شور

چنانچه به دنبال یک خوراکی فوق العاده و غنی شده از انواع امگا سه، ویتامینها و مواد معدنی و روغنها می باشید می توانیم به شما مغز تخمه آفتابگردان شور با طعم و مزه ای بی نظیر را توصیه کنیم، با یکبار امتحان خواهید توانست بهترین خوراکی را برای مصرف داشته باشید چرا که طبع تخمه آفتابگردان گرم و خشک است و استفاده از آن برای سلامتی بدن بسیار مفید می باشد.

برای این که بخواهید سلامت تیروئید خود را حفظ کنید نیازمند آنتی اکسیدان قوی هستید تا بتواند مشکل شما را به راحتی حل نمایید که می توانیم به تخمه آفتابگردان حاوی سلنیوم اشاره کنیم، منیزیم موجود در تخمه آفتابگردان به عملکرد درست و مناسب قلب و ماهیچه ها کمک کرده و با استفاده از آن می توانید از افسردگی و مشکلات اعصاب به راحتی خلاص شوید، کربوهیدراتها و پروتئین موجود در بدن به وسیله ی ریبوفلاوین موجود در تخمه آزاد شده و باعث می شود در هنگام بدنسازی انرژی بدن به راحتی تامین گردد.

قیمت تخمه آفتابگردان گلپر

از جمله تنقلاتی که می توان در دورهمی های دوستانه یا فامیلی، عصرانه ها و غیره از آن استفاده کرد تخمه آفتابگردان مزمز می باشد که هم بسیار مفید و مقوی است و هم خوش طعم و خوش خوراک است .

تخمه آفتابگردان به سه صورت مصرف می شود: بوداده و خام و جوانه زده. قیمت تخمه آفتابگردان گلپر هم با توجه به ادویه ها و موادی که در طعم دار کردن آن استفاده می شود و همچنین اندازه و سایز آن متفاوت است.

مصرف تخمه آفتابگردان اصولا سلیقه ایست مثلا برخی افراد طعم گلپر می خورند برخی طعم نمکی و برخی هم خام و بو نداده. گیاه گلپر علاوه بر این که طعم بی نظیری به تخمه می دهد خواص بی نظیری هم دارد، مثلا خاصیت ضد قارچی و ضد میکروبی دارد و به کاهش التهابات بدن هم کمک شایانی می کند.

 

در ایران هم تخمه هایی که تولید می شوند بسیار خوش طعم و با کیفیت هستند، قطب تولید تخمه در ایران را می توان به شهر خوی در استان آذربایجان انتصاب داد. تخمه آفتابگردان خوی طعمی لذیذ و عطری منحصر به فرد دارد که نسبت به تخمه های تراریخته و سرطان زای خارجی که در کانادا و چین تولید می شوند، بسیار طبیعی و مفید است.