لیست قیمت تخمه آفتابگردان خام عمده در بازار

یکی از تنقلات پر طرفداری که جایگاه ویژه ای در مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی و دوستانه دارد تخمه آفتابگردان است در صورتی که شما هم به دنبال آگاهی از بهترین قیمت روز خرید و فروش تخمه آفتابگردان خام عمده را دارید ما را تا انتهای مطالب همراهی نمایید.

به صورت کلی این محصول به دو صورت با پوست یا مغز شده به بازار ارائه می شود که طبیعتا بهای مغز تخمه آفتابگردان از نوع یا پوست آن بیشتر است از طرفی فاکتورهای متعدد دیگری نظیر یکدست بودن، اندازه آن، طعم آن که اعم از فلفلی، نمکی و لیمویی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مجموعه آراد برندینگ تماس بگیرید.

تخمه آفتابگردان عمده

امروزه در بازار جهانی قیمت روز تخمه آفتابگردان عمده به عوامل زیادی مانند میزان کیفیت و نوع آن بستگی دارد. همچنین طعم دار کردن و بسته بندی آن بر قیمت روز تخمه آفتابگردان  تاثیر به سزایی می گذارد.

در ضمن از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت روز تخمه آفتابگردان عمده می توان از نام برند و نوع بسته بندی یاد کرد. این محصول معمولا هم به صورت فله و بسته بندی، و هم به صورت عمده و خرده در بازار توزیع می گردد. در نتیجه قیمت تخمه بسته بندی نسبت به عمده به دلیل هزینه بسته بندی آن بیشتر می باشد.

یکی از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار بر روی قیمت روز این محصول، نرخ تورم می باشد. افزایش نرخ تورم باعث می گردد تا هزینه های تولید، حمل و نقل، بسته بندی و نیروی انسانی افزایش پیدا کند و این عوامل خود به خود باعث افزایش قیمت روز تخمه آفتابگردان در بازار می گردد.

تخمه آفتابگردان عمده

قیمت تخمه آفتابگردان خام

یکی از رایج ترین آجیل های سالم نزد ما ایرانیان تخمه آفتابگردان خام است که قیمت مناسبی هم دارد. اغلب ما در اوقات سرگرمی و فراغت خود به یاد شکستن تخمه می افتیم و امکان ندارد که به تماشای تلویزیون، مسابقات فوتبال، گپ و گفت های روزانه و شبانه بنشینم و این آجیل خوشمزه در کنارمان نباشد البته این دیدگاه از جنبه علمی و پزشکی هم برخوردار است به نحوی که مصرف روزانه صد گرم از آن انرژی روزانه ما را تامین نموده و سرشار از ویتامین های B، E، امگا 3، اسید فولیک، آهن، فسفر و منگنز نیز می باشد.

قیمت تخمه آفتابگردان خام

تخمه آفتابگردان دارای انواع مختلفی همچون سیاه، دور سفید، بادامی دور سفید، و شمشیری بوده که هر کدام با از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت دارند و متمایز می باشند همچنین فاکتور های دیگری نظیر کیفیت، با پوست یا بدون پوست بودن آن، بسته بندی، برند، طعم و اندازه آن که به مجلسی و معمولی تقسیم بندی می شود در نحوه تعیین قیمت تخمه آفتابگردان خام تاثیر گذار هستند از طرفی اگر برای روغن گیری تخمه آفتابگردان را تهیه می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.