تخمه آفتابگردان خام دور سفید خوی

این گیاه یکی از مهم‌ ترین محصولات روغنی در جهان می باشد که خواص تخمه آفتابگردان برای لاغری نیست و سرشار از فسفر، منگنز، روی، پتاسیم و اسیدهای چرب اشباع نشده و امگا ۶ می باشد که در حد گردو تازه می توان مثال زد. آفتابگردان با نام علمیHelianthus  گیاهی است یکساله و حاوی ساقه راست خشن و به ارتفاع دو متر که پیوسته در بخشهای پهناوری از کشورهای مختلف کشت می‌شود.

اگر این نوع تخمه را بدون تفت دادن و نمک استفاده کرد برای لاغری بسیار مفید بوده است که می توان تخمه آفتابگردان را در رژیم لاغری خود اضافه کرد زیرا چربی و روغنی که در این ماده موجود می باشد، حالت سیری به انسان دست می دهد و باعث می شود فرد از خوردن اجتناب کند.

تخمه آفتابگردان از گلی به نام گل هیلیانتس یا همان تخمه آفتابگردان خام به دست می آید که دارای خواص بسیاری زیادی دارد که طبع این نوع خوراکی که در ظرف آجیل خود را جای داده است که گرم و خشک بوده و در موقع بازی موجود در این خوردنی خوشمزه که طرفداران بسیاری هم دارد.

فولیک برای زنانی که می خواهند باردار شوند مهم است که این نوع ماده در تخمه آفتابگردان چینی سرشار بوده و تامین کننده خوبی به شمار می آید و هم چنین زنانی که باردار هستند و یا زنان شیرده بسیار لازم بوده، زیرا به تکامل رشد جنین الزامی می باشد و تخمه آفتابگردان می‌تواند این نیاز را تامین کند.

تخمه آفتابگردان قرمز

در اغلب فروشگاه ها نمونه های فراوانی از انواع تخمه ها موجود است، که با توجه به ذائقه ی افراد خریداری می شود، تخمه آفتابگردان قرمز به دلیل وجود انواع ویتامینهای مفید برای بدن با استقبال خوبی رو به رو شده است و اکثر خریداران از آن به دلیل ماندگاری بالا به صورت عمده خریداری می کنند.

این تخمه با توجه به خواص آن باید در حد تعادل مصرف گردد، زیرا کالری بالایی نسبت به سایر تخمه ها دارد و مصرف بیش از اندازه ی آن سبب چاقی شده و برای افرادی که دارای رژیم لاغری هستند مصرف کمی از آن توصیه می گردد.

شایان ذکر است که این تخمه آفتابگردان دور سفید دارای فیبر بالایی بوده و مصرف متعادل آن سبب ایجاد احساس سیری شده و در نتیجه باعث کاهش وزن نیز می شود.

فولات و آنتی اکسیدان موجود در مغز این تخمه از بیماریهای قلبی و مرگ زود رس جلوگیری می کند و همچنین مصرف نوع خام آن در دوران بارداری برای سلامت مادر و جنین بسیار مناسب می باشد.

این تخمه را می توان به صورت عمده و خام خریداری نمود و با سلیقه ی خود با ادویه های مخصوص تفت دهید و نوش جان کنید.

افرادی که در خواب، تخمه آفتابگردان می بینند دچار کامیابی و سعادت می شوند و در بسیاری از تعابیر خواب به نیکی از آن یاد شده است.

شما می توانید در سایت ما اطلاعات کامل در مورد انواع تخمه ها را کسب نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش به صورت عمده نمایید تا در کوتاه ترین زمان محصول خریداری شده را در آدرس خود تحویل بگیرید.

تخمه آفتابگردان لاری

یکی از بهترین و سالم ترین تنقلات برای کودکان و بزرگسالان تخمه آفتابگردان لاری می باشد که انرژی کودکان برای بازی کردن و بزرگسالان برای فعالیت های ذهنی و بدنی را تامین می کند.

جدای از آن تخمه آفتابگردان پایه ثابت جمع های خانوادگی و تماشای مسابقه فوتبال است که به این محافل شور و حرارت خاصی می بخشد.

خانواده ها می توانند با افزودن این ماده سودمند و همچنین روغن تخمه آفتابگردان به سبد غذایی خود از خواص شگفت انگیز آن بهره ببرند.

و سلامتی قلب و کبد و پوست خود را تضمین نمایند. امروزه کارخانجات تولیدکننده روغن گیاهی بسیاری بدنبال این دانه روغنی مفید هستند تا بتوانند از آن روغن تخمه آفتابگردان خوی بگیرند و فروش خوبی داشته باشند چرا که امروزه مردم به اهمیت استفاده از مواد غذایی سالم و ارگانیک پی برده اند و به آن روی آورده اند.

همین امر نشان میدهد که بازار داخلی و صادراتی دانه های روغنی مانند تخمه آفتابگردان بسیار داغ است و فعالان این حوزه می توانند فروش خوبی را در این زمینه تجربه کنند.

شرکت ما با تولید، فرآوری و بسته بندی این محصول با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت توانسته است اعتماد مشتریان بسیاری را در داخل و خارج از کشور به خود جلب کند و تبدیل به مشتریان ثابت ما بشوند.

هدف ما در این مجموعه جلب رضایت مشتریان و توسعه کمی و کیفی این محصولات ارزشمند و و ترویج فرهنگ استفاده از محصولات سالم و ارگانیک می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود بصورت عمده، فرم موجود در سایت را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.