راهنمای فروش تخمه آفتابگردان ریز با قیمت مناسب

نوع آجیلی تخمه آفتابگردان معمولا درشت تر و نوع روغن گیری آن ریز تر می باشد. به طور کلی می توان گفت روغن تخمه آفتابگردان از پرمصرف ترین روغن هایی است که برای پخت و پز در صنایع غذایی، پخت و پز غذای خانگی و یا رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. این خواص زیادی نیز دارد.

حال با توجه به اینکه تخمه آفتابگردان هم به اشکال مختلف و به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در سبد غذایی هر روزه ی ما قرار گرفته است در این بخش به از فواید و خواص آن اشاره خواهیم کرد. مجمموعه آراد برندینگ شما را به مطالعه ادامه مقاله دعوت می کند.

تخمه آفتابگردان ریز

به طور کلی در بازارهای داخلی و خارجی تخمه های آفتابگردان به سه صورت ریز، متوسط و درشت با خواص و فواید یکسان اما با کاربردهای مختلف خریداری می شود. تخمه های آفتابگردان درشت که به عنوان تنقلات و خوراکیهای میان وعده که در طعمهای مختلف گلپر، لیمویی، سرکه ای و غیره تفت داده می شود و به صورت عمده در عرصه بازارها وارد شده است.

تخمه های آفتابگردانی که در ابعاد متوسط هستند به صورت مغز همراه با بسیاری از مواد غذایی یا میان وعده ها همچون سالاد، دسر، شیرینی، بستنی و غیره و همچنین به عنوان یک مکمل غذایی مفید برای ورزشکاران و بدنسازان به شمار می آید.

تخمه آفتابگردان ریز به دلیل مواد معدنی که دارد علاوه بر اینکه سلامت انسان را تضمین می کند بلکه یک نوع مکمل غذایی برای طیور به شمار می آید که نقش مهمی در پرورش آنان دارد.

فروش تخمه آفتابگردان

تخمه آفتابگردان سرشار از مواد مغذی ضروری برای بدن است. تخمه آفتابگردان با توجه به ترکیبات مفیدی که دارد در حفظ سلامت قلب، پوست و همچنین سیستم ایمنی بدن نقش بسزایی دارد.

به دلیل تقاضای بالا از سمت خریداران در صنایع مختلف، فروش تخمه آفتابگردان چینی به روش های مختلف امکان پذیر است. این محصول به صورت فله، بسته بندی بزرگ و کوچک و یا طعم دار و خام در تمامی سایت های معتبر اینترنتی که در زمینه صادرات مواد غذایی فعالیت دارند و یا فروشگاه های زنجیره ای معتبر در دسترس عموم مردم قرار دارد.

تخمه آفتابگردان به صورت خام ارزش غذایی بالاتری نسبت به نوع نمکی آن دارد. این خوراکی لذیذ می تواند یک جایگزین مناسب برای میان وعده های ناسالم باشد و با مصرف مقدار کمی از آن به دلیل داشتن کالری بالا انرژی زیادی به بدن وارد شده و همچنین احساس سیری مطلوبی را نیز به ارمغان می آورد.

از این رو می توان گفت که تخمه آفتابگردان یک خوراکی انرژی ساز است و برای کسانی که فعالیت روزمره ی سنگینی دارند (مانند ورزشکاران) و نیازمند صرف انرژی بالایی هستند مصرف تخمه آفتابگردان می تواند در کنترل و افزایش سطح انرژی مورد نیاز بدن شان بسیار مفید و موثر واقع شود. مورد دیگری که موجب ارزشمند تر شدن این آجیل لذیذ می شود مواد معدنی و ویتامین های مفید موجود در آن است.