تخمه آفتابگردان خام ریز را از کجا می توان خرید؟

یکی از تنقلات پرطرفداری که جایگاه ویژه ای در مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی و دوستانه دارد تخمه آفتابگردان است در صورتی که شما هم به دنبال آگاهی از بهترین قیمت روز خرید و فروش تخمه آفتابگردان خام عمده را دارید ما را تا انتهای مطالب همراهی نمایید. مجموعه آراد برندینگ شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کند.

تخمه آفتابگردان خام

یکی از رایج ترین آجیل های سالم نزد ما ایرانیان تخمه آفتابگردان خام است که قیمت مناسبی هم دارد. اغلب ما در اوقات سرگرمی و فراغت خود به یاد شکستن تخمه می افتیم و امکان ندارد که به تماشای تلویزیون، مسابقات فوتبال، گپ و گفت های روزانه و شبانه بنشینم و این آجیل خوشمزه در کنارمان نباشد البته این دیدگاه از جنبه علمی و پزشکی هم برخوردار است به نحوی که مصرف روزانه صد گرم از آن انرژی روزانه ما را تامین نموده و سرشار از ویتامین های B، E، امگا 3، اسید فولیک، آهن، فسفر و منگنز نیز می باشد.

تخمه آفتابگردان دارای انواع مختلفی همچون سیاه، دور سفید، بادامی دور سفید، و شمشیری بوده که هر کدام با از لحاظ قیمت با یکدیگر تفاوت دارند و متمایز می باشند همچنین فاکتور های دیگری نظیر کیفیت، با پوست یا بدون پوست بودن آن، بسته بندی، برند، طعم و اندازه آن که به مجلسی و معمولی تقسیم بندی می شود در نحوه تعیین قیمت این محصول تاثیر گذار هستند از طرفی اگر برای روغن گیری تخمه آفتابگردان را تهیه می کنید.

تخمه آفتابگردان ریز

به طور کلی در بازارهای داخلی و خارجی تخمه های آفتابگردان به سه صورت ریز، متوسط و درشت با خواص و فواید یکسان اما با کاربردهای مختلف خریداری می شود. تخمه های آفتابگردان درشت که به عنوان تنقلات و خوراکیهای میان وعده که در طعمهای مختلف گلپر، لیمویی، سرکه ای و غیره تفت داده می شود و به صورت عمده در عرصه بازارها وارد شده است.

تخمه های آفتابگردانی که در ابعاد متوسط هستند به صورت مغز همراه با بسیاری از مواد غذایی یا میان وعده ها همچون سالاد، دسر، شیرینی، بستنی و غیره و همچنین به عنوان یک مکمل غذایی مفید برای ورزشکاران و بدنسازان به شمار می آید.

تخمه آفتابگردان ریز به دلیل مواد معدنی که دارد علاوه بر اینکه سلامت انسان را تضمین می کند بلکه یک نوع مکمل غذایی برای طیور به شمار می آید که نقش مهمی در پرورش آنان دارد.